У Мінську погодили нову ділянку для розведення сил на Донбасі

Розведення війск і техніки планують здійснити в районі Гунтового — У Мінську погодили нову ділянку для розведення сил на Донбасі
Розведення війск і техніки планують здійснити в районі Гунтового


Робота над погодженням ще двох нових ділянок триває

Об этом сообщает Футляр от виолончели


У Мінську на переговорах Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі практично погоджено, що однією з трьох нових ділянок для розведення сил і засобів від лінії розмежування стане район біля населеного пункту Гнутове у Донецькій області. Про це повідомила прессекретарка представника України у ТКГ, експрезидента Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook.


«Практично погоджено одну з ділянок розведення в районі населеного пункту Гнутове, яку раніше було запропоновано українською стороною. Триває робота над погодженням інших. Акцентовано увагу на необхідності забезпечення повного та всеосяжного режиму припинення вогню, який зараз порушується з боку НЗФ ОРДЛО», — заявила прессекретарка Кучми.


Нагадаємо, розведення сил української армії та окупаційних військ в районі Станиці Луганської відбулось у червні 2019 року, поблизу Золотого — наприкінці жовтня, в районі Богданівки і Петрівського – у листопаді.


Лідери країн «нормандського формату» під час зустрічі 9 грудня 2019 року в Парижі підтримали домовленість в рамках Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів ще у трьох місцях. Попередньо узгоджено, що розведення має відбутись до кінця березня 2020 року. При цьому поки не відомо, в яких саме районах воно має відбутися.


Раніше у РНБО порахували, скільки обійдеться України відведення військ по усій лінії фронту.


Читайте також: Генерал Кривонос: Сивохо використовують, як Жириновського, — запускають меседжі і слідкуть за реакцією

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-minsku-pogodili-novu-dilyanku-dlya-rozvedennya-sil-na-donbasi--659104.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя