"Ми ще не створювали жодного штабу спротиву капітуляції", - ветерани Прикарпатття зробили гучну заяву на сесії облради | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает vestochka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Прикарпатські депутати підготували звернення до президента Володимира Зеленського, Верховної Ради та нардепів від області щодо підписаної в Мінську так званої “формули Штанмайєра”.

На початку сесії з трибуни зі зверненнями виступили представники громадських організацій та ветерани. Перші заявили, що вчора в Івано-Франківську був створений Штаб спротиву капітуляції України, пишуть Версії.

В той же час ветерани, які зачитували своє звернення другими, повідомили, що воїни не створювали ще жодного штабу спротиву, хоча такі ідеї є.

“Складається досить нездорова ситуація. Вже до неділі в нашій області може бути не один, а мінімум три-чотири координаційних штаби під різними політичними партіями, під різними структурами. Поки що ми, ветеранська спільнота, не приймали рішення про створення координаційного штабу. Ми зберемо правління і вирішимо це питання. В будь-якому випадку, ми вважаємо, що у всіх областях подібні штаби супровотиву мають створюватись лише ветеранами, тими людьми, які зі зброєю в руках захищали інтереси України. А громадськість може приєднуватися, якщо має таке бажання”, – заявив Мирослав Кріль, очільник Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТОПідписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/mi-shhe-ne-stvoryuvali-zhodnogo-shtabu-sprotivu-kapitulyatsiyi-veterani-prikarpatttya-zrobili-guchnu-zayavu-na-sesiyi-oblradi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя