Президент УАФ Павелко розповів, чи залишиться Шевченко у збірній України


Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що підстав для розірвання контракту з головним тренером збірної України Андрієм Шевченком немає

Про це повідомляє "Футбол 24". Об этом сообщает il-zp.com со ссылкой на СМИ.

За словами Андрія Павелка, контракт Андрія Шевченка зі збірною України діє до літа 2020 року і жодних підстав для його розірвання наразі не існує.

"У нас все чудово. Шевченко має контракт, який завершується влітку 2020 року, якраз після чемпіонату Європи. І немає ніяких підстав його розривати", – сказав Павелко.

Президент УАФ зазначив, що візит Шевченка до Мілану на матч Ліги чемпіонів "Аталанта" – "Шахтар" та його зустріч з Паоло Мальдіні є абсолютно нормальним явищем, адже головний тренер збірної України переглядав гравців "Шахтаря" та Руслана Маліновського, а зі спортивним директором "Мілану" давно товаришує.

  • 1 жовтня головний тренер збірної України Андрій Шевченко відвідав у Італії гру Ліги чемпіонів між "Аталантою" і "Шахтарем" та, за інформацією ЗМІ, провів переговори із керівництвом "Мілану" з приводу роботи у італійському клубі.
  • Пізніше, з’явилася інформація, що Андрій Шевченко погодився очолити італійський футбольний клуб "Мілан".
  • Сам Шевченко заперечив, що веде переговори з італійським "Міланом".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/prezydent_uaf_pavelko_rozpoviv_chy_zalyshytsya_shevchenko_u_zbirniy_ukrayiny”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя