ЗМІ: Бойко може піти на союз з кадрами з команди минулого президента?

<p>В Опозиційній платформі хочуть, щоб Світлична балотувалася на посаду харківського міського голови, яку Кернес беззмінно займає з 2010 року — журналісти Об этом сообщает <a href=prostotime.in.ua со ссылкой на СМИ.

— ЗМІ: Бойко може піти на союз з кадрами з команди минулого президента?">

В Опозиційній платформі хочуть, щоб Світлична балотувалася на посаду харківського міського голови, яку Кернес беззмінно займає з 2010 року — журналісти

Перемога Юлії Світличної навіть за підтримки Бойка сьогодні оцінюється як малоймовірна, — журналісти


Один з лідерів «Опозиційною платформи — «За життя» Юрій Бойко під час поїздки до Харкова провів зустріч з губернатором області Юлією Світличною, в результаті якої була озвучена ідея підтримати Світличну на місцевих виборах. На даний момент остаточного рішення ще немає. Про це пише Ділова столиця.


За даними видання, в Опозиційній платформі хочуть, щоб Світлична балотувалася на посаду харківського міського голови, яку Кернес беззмінно займає з 2010 року.


«Те, що Світлична до недавнього часу була у команді Петра Порошенка — непримиренного ідейного противника Бойка і його політсили, не повинно надто дивувати. Після поразки Порошенка на президентських виборах Світлична почала екстрено і дуже явно дистанціюватися від експрезидента і шукати шляхи продовження своєї політичної кар’єри, позиціонуючи себе, перш за все, як господарницю», — відзначають у Діловій столиці.


Журналісти зауважують, що перемога Світличної навіть за підтримки Бойка сьогодні оцінюється як малоймовірна.


«У губернатора не було ще жорсткої політичної боротьби. Немає сильної команди. У своїй роботі на посаді губернатора Світлична в основному спиралася на адміністративний ресурс і підтримку Ігоря Райніна. Слід зазначити, що навіть за цих можливостей Світлична не змогла забезпечити пристойний результат Петру Порошенку на виборах. Крім того, за нею так і не закріпився імідж самостійного сильного політика, що в підсумку може позначитися на виборі харків’ян. Рейтинг Світличної, з урахуванням що вона не пішла ні по одному з мажоритарних округів в регіоні, можна буде перевірити лише на виборах, а, якщо вона буде протистояти Кернесу, то зіткнеться з досі незнайомими їй проблемами — за Геннадієм Адольфовичем стоятимуть гроші Коломойського і можливо, президентський адмінресурс», — пише ЗМІ.


При цьому, відзначає видання, у Світличної вже була спроба співпраці з ексрегіоналами.


«Так, наприкінці минулого року в Харківській облраді на чолі зі Світличної була створена група «Єдність і розвиток Харківщини», до якої увійшли, в тому числі, і ті, хто сьогодні балотується від «Опоплатформи». Наприклад, кандидат від цієї політсили на 178- му мажоритарному окрузі Валерій Белокудря», — пише Ділова столиці.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/zmi-boyko-mozhe-piti-na-soyuz-z-kolishnimi-kadrami-poroshenko-609117.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя