У Переяславі замінували насосну станцію

Переяславці, мабуть уже знають, що 5 лютого нарада з представниками громадських організацій, яка проходила у голови Переяслав-Хмельницької РДА Григорія Дубини о 11 годині 25 хвилин перервалася тривожним сповіщенням – “Заміновану перекачувальну станцію на дамбі канівського водосховища”. Белла Задунайская: У Переяславі замінували насосну станціюВсі служби апарату адміністрації були підняті по тривозі. Насправді відразу ніхто чітко не міг зрозуміти – це навчальна тривога чи сигнал дійної небезпеки, зважаючи на ряд диверсійних вибухів, які останніми днями сталися в різних містах країни поза зоною АТО. Наш кореспондент поспілкувався із безпосередніми учасниками тих подій:
– Мінування перекачувальної підстанції було навчальним, але доволі неочікуваним ні для нас, ні для інших міських служб – почав свою розповідь начальник Переяслав-Хмельницької дільниці Дніпровського басейну Управління водних ресурсів Віктор Мисник (55 років).
– Вчора близько 11 години працівники служби безпеки маскуючись подолавши загорожу встановили три муляжні мін. Витримавши певний час і зрозумівши, що їх дії залишились непоміченими “терористи” підійшли до наших працівників і повідомили, що перекачувальна станція замінована. Відразу про надзвичайну ситуацію було повідомлено міськрайонний оперативний штаб з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури міста та району. По тривозі були підняті усі підрозділи, які відповідають за безпеку в місті та районі: державна служба з надзвичайних ситуацій, пожежники, працівники швидкої допомоги, міліції, працівники РЕМу. Після того, як всі в подовж 15 – 20 хвилин усі прибули на місце оголосили, що це було навчальне тренування і його розбір буде проведено під головуванням голови РДА він же є і начальником оперативного штабу Григорієм Дубиною в залі засідань районної ради.
Начальник Переяслава-Хмельницького районного сектора ГУ ДСНС України Київської області

Охорону посили відразу
Охорону посили відразу
Микола Мостовий (35 років) розповів, що об 11 годині 19 хвилин було отримане телефонне повідомлення від небайдужого мешканця міста:
– Саме так представився чоловік, який зателефонував і повідомив про мінування насосної перекачувальної станції. Відразу було піднято по тривозі два відділення бійців пожежної охорони. Паралельно з цим, я повідомив про ситуацію керівництво міста та району, міський відділ міліції. По прибуттю на місце пригоди, хоч нам і повідомили, що це проводяться навчання, ми діяли згідно інструкцій тож були виставлені пости, аби заборонити доступ до замінованої ділянки сторонніх осіб, а також довів до відома головне управління ДСНС в Київській області про мінування. Про надзвичайний стан було повідомлено зв’язківців, аби ті по радіо оголосили про можливу загрозу підтоплення міста.
Під час проведення розборів навчань було вирішено, що на об’єкті насосно-перекачувальної станції потрібно підсилити охорону. Організувати постійне чергування на найбільш небезпечних ділянках. Для цього залучити не лише працівників міськвідділу, а і громадські організації, які мають право на носіння зброї. У нічний час для освітлення території та прилеглих до неї ділянок суші та води, будуть встановлені прожектори, а по можливості і засоби відео спостереження. А також буде проведено ряд додаткових заходів для унеможливлення проникнення сторонніх осіб на територію станції.
Володимир Набок

Источник: “http://divannaya-sotnya.com.ua/Белла Задунайская/u-pereyaslav-zamnuvali-nasosnu-stancyu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя